Tellimine

Euroopast kasutatud auto tellimine on lihtne ja mugav!

Auto transportimise ooteajad on üldjuhul mõistlikud – kuni nelja nädala jooksul (Rootsist kiiremini) saab sõiduki kätte ja tellida saavad nii eraisikud kui ka ettevõtted.

Kliendi perspektiivist vaadatuna on meie kaudu Euroopast auto ostmisel võimalik vaid võita!

Näiteks Saksamaa müügivalikus on üle 1,6 miljoni auto, hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ja kliendi ülesanne on suures plaanis vaid sobiliku masina välja valimine.

Rootsi puhul mängib aga just kliendi perspektiivist olulist rolli 3 peamist tegurit:

– Põhjamaine varustuspakett

– Kiire tarne (väga sagelis on auto juba nädalaga Eestis)

– Soodne SEK -> EUR kurss (tänu soodsale kursile on kliendil hetkel võimalus võita auto hinnast tuhandeid eurosid!)

Mis peamine, kogu ostuprotsess on Teie jaoks lihtne ja turvaline!

Kliendipoolne ettemakse/sissemakse on alates 10% auto koguhinnast. Liisinguga ostu korral suuname eeltoodud ettemakse kohe ka liisingu sissemakseks. Üldine reegel on, et mida suurem kliendipoolne ettemakse, seda väiksem on meie vahendustasu. Ettemakse suurus ei mõjuta transpordi ega lisateenuste hinda. Lisaks on sissemaksena võimalik anda ka enda olemasolev auto!
Autovahetust pakume väga soodsatel tingimustel. Loe lähemalt…

Kui plaanite osta sõiduki liisingufirma vahendusel, jah, ka tellimusautosid on võimalik osta liisingu abiga, siis tutvuge eelnevalt ka liisingu tingimustega ja erinevate pakkumistega.

Küsimuste korral konsulteerige julgelt ka meiega, kuna meil on kogemus ja koostööpartnerid erinevate Euroopa liisingfirmade ning kasutatud sõidukite hulgimüüjate seas.

Teile sobiva sõiduki leidumisel teeme ALATI taustauuringu konkreetse müüja ja sõiduki kohta ning vähimagi kahtluse korral jätame endale õiguse tehingust loobuda.

TEISED EUROOPA RIIGID

Meie kaudu on võimalik tellida endale meelepärane auto ka ükskõik millisest Euroopa riigist, nimekiri suurematest automüügi portaalidest riikide kaupa:

Saksamaa-

Poola-

Austria-

Tšehhi-

Hispaania-

Šveits-

Prantsusmaa-

Itaalia-

Pange tähele, et tellimuse esitamise ja lisainfo küsimisega ei teki Teil meie ees mingeid kohustusi!

Leia endale unistuste sõiduk